EKSPANSJA

POSZUKUJEMY WOLNYCH LOKALI

W związku z nieustającym i prężnym rozwojem marki Happy House poszukujemy partnerów, którzy są zainteresowani długotrwałym wynajmem lokali w swoich obiektach na obszarze całego kraju.

Nasze oczekiwania:

*  miejscowości powyżej 5 000 mieszkańców,
*  lokale o powierzchni od 200 do 250 m kw.,
*  lokalizacje: ulice handlowe, osiedla, parki handlowe, centra handlowe.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt: 792 008 061 / najem@e-happyhouse.pl

Inne kategorie

Zobacz inne oferty Happy House

Niemowlęta

W swojej ofercie nie zapominamy o maluszkach. Dla nich mamy kolekcję śpiochów, body, czapeczek i innej galanterii. Przyjdź i wybierz coś dla swojej pociechy.

Dzieci

Wiemy, jak szybko dzieci wyrastają ze swoich ubrań. Dlatego znajdziesz u nas: koszulki, spodnie, swetry i wiele więcej, których cena adekwatna jest do ich jakości.

Nastolatki

Nastolatkowie dbają o swój wygląd i chcą wyglądać modnie i oryginalnie. Taki jest HappyHouse i cieszymy się, że młodzież coraz częściej nas odwiedza.

Kobiety

Oferta dla płci pięknej u nas jest najszersza. Staramy się regularnie wymieniać kolekcje i oferować je w którkich partiach. Deceniamy potrzeby kobiet i staramy się ich słuchać.

Plus Size

Odpowiadamy także na potrzeby osób, które poszukują rozmiarów większych niż standardowe. Staramy się, aby nasza kolekcia Plus Size była atrakcyjna i oryginalna.

Mężczyźni

Stale powiększamy kolekcję dla mężczyzn. Kurtki, spodnie, swetry, koszule, bielizna to stały asortyment jaki oferujemy mężczyznom. Oczywiście w atrakcyjnej cenie.