WSPÓŁPRACA

MASZ DLA NAS CIEKAWĄ OFERTĘ?

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą handlową, chcielibyście, aby Wasze produkty sprzedawane były w sieci handlowej  HAPPY HOUSE  zapraszamy do współpracy. Ciągle poszerzamy grono swoich dostawców zarówno producentów jak i importerów odzieży i innych artykułów tekstylnych.

Każda przedstawiona nam oferta towarowa, czy propozycja współpracy będzie przeanalizowana przez naszych specjalistów. Nasze doświadczenie i pozycja na rynku pozwala stworzyć dogodne warunki do współpracy dla dużych i małych firm chcących mieć dostęp do rynku detalicznego.

Priorytetem dla nas jest zaoferować naszym Klientom bogatą gamę produktów dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Jednocześnie współpracować z dostawcami oferującymi ciągłość dostaw, oferując w zamian partnerską współpracę i rzetelność płatniczą.

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@e-happyhouse.pl

Inne kategorie

Zobacz inne oferty Happy House

Niemowlęta

W swojej ofercie nie zapominamy o maluszkach. Dla nich mamy kolekcję śpiochów, body, czapeczek i innej galanterii. Przyjdź i wybierz coś dla swojej pociechy.

Dzieci

Wiemy, jak szybko dzieci wyrastają ze swoich ubrań. Dlatego znajdziesz u nas: koszulki, spodnie, swetry i wiele więcej, których cena adekwatna jest do ich jakości.

Nastolatki

Nastolatkowie dbają o swój wygląd i chcą wyglądać modnie i oryginalnie. Taki jest HappyHouse i cieszymy się, że młodzież coraz częściej nas odwiedza.

Kobiety

Oferta dla płci pięknej u nas jest najszersza. Staramy się regularnie wymieniać kolekcje i oferować je w którkich partiach. Deceniamy potrzeby kobiet i staramy się ich słuchać.

Plus Size

Odpowiadamy także na potrzeby osób, które poszukują rozmiarów większych niż standardowe. Staramy się, aby nasza kolekcia Plus Size była atrakcyjna i oryginalna.

Mężczyźni

Stale powiększamy kolekcję dla mężczyzn. Kurtki, spodnie, swetry, koszule, bielizna to stały asortyment jaki oferujemy mężczyznom. Oczywiście w atrakcyjnej cenie.